| luka00 a întrebat:

Vreau sa-mi iau o rochie dar nu stiu ce mi-ar sta mai bine. Am 13 ani si sunt destul de slabuta, am picioare subtiri. Ce fel de rochie credeti ca mi s-ar potrivi?

Răspuns Câştigător
| Fdstra a răspuns:

Daca ai picioarele mai subtiri,ar fi potrivita o rochie in nuante deschise. Avand in vedere varsta,poti alege culori care sa iasa in evidenta si totusi sa nu fie tipatoare pentru ca esti la o varsta la care viata e coloratahappybig grin Probabil ca pana in genunchi ar fi super,nu prea scurta te-as sfatui eu,poate un violet deschis,rosu puternic,albastru deschis,chiar si un roz deschis ar mergewinking Si nu uita sa aiba o floare,o fundita sau ceva, sunt foarte dragute, cel putin mie imi plac foarte mult:Xbig grin

3 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Daca ai picioare subtiri te`ar avantaja minunat o rochie nu foarte scurta.eu iti sugerez o rochie stil grecesc, deoarece sunt comode, elegante si sexy.
http://www.google.ro/......tp?/imgres
poti purta la ea si ciorapi sau chiar colanti
http://www.google.ro/......tp?/imgres
ti-am dat cateva exemple de modele.dar mai sunt o multime

| Oana65 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa-ti iei o rochie mai scurta ( alege tu culoarea! ) deoarece ar trebui sa-ti evidentieze picioarele, ar trebui sa fie pe gat, sau sa-ti iei tu un colier. fundita! te rog!