| yournameplease a întrebat:

Vreau sa-mi schimb culoarea parului in mod natural (fara henna). As vrea sa mi-l inchid \ deschid putin (sunt satena), dar in acelasi timp vreau si o tenta de roscat. Ce folosesc?

Daca nu se poate, accept si alte variante. De exemplu, cafeaua inteleg ca inchide culoarea parului. Cum folosesc cafeaua, mai exact?

Frunzele de nuc iti fac parul mai roscat, nu? Iarasi, cum le folosesc?

Fundita. Merci.

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Din cate stiu eu, chestia cu frunzele de nuc functioneaza. Adica, faci o infuzie foarte concentrata din frunze de nuc si te clatesti cu ea dupa ce te speli pe cap. Dar, sa stii ca prosopul cu care te stergi va fi sacrificat pe vecie; nu mai scoti culoarea din el nici cu militia.

1 răspuns:
| Madutsa_5325 a răspuns:

Alesia- Ale alewinking