| HappY_5445 a întrebat:

Vreau sa slabesc! De recent (3 saptamini)am inceput sa fac sala merg de 3 ori pe saptamana. Dar stiu ca nu e suficient.Ma gindeam sa incep dieta DUKAN... A-ti auzit ceva de ea? stiti vreo dieta mai buna?( vreau ceva incercat de voi nu din spuse!)Mersi anticipat!

7 răspunsuri:
| bellekamms a răspuns:

Subscriu la reclaimlover.Garantat vei slabi.Mananca doar mancare gatita acasa, renunta la fast-fud-uri, snaks-uri si sucuri din comert. Daca ti-e sete, bea apa! Poti manca si dulce dar numai ciocolata amaruie.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era o vorba ca dimineata sa mananci ca un rege, la amiaz ca un print si seara ca un cersetor. dupa ora 6 sa nu mai mananci nimic. mie daca mi se face foame dupa ora 6 beau lichide si ii ok. chestia asta combinata cu sport...trebuie sa mearga snur. bafta

| Ejay a răspuns:

Cate kg ai? Cati ani ai?

| Ejay a răspuns:

Cate kg ai? Si cati ani ai?

| Ejay a răspuns:

Daca esti fata mananca cu grija si natural fara prea multe dulciuri si aerobic. Daca esti baiat poti merge in fiecare zii la sala si sa faci exercitii care te solicita si sa transpiri, nu te duci de dragul sa te uiti in oglinda.Cat despre diete...eu arat destul de bine fara ele.

| Ejay a răspuns (pentru Ejay):

Daca esti fata mananca cu grija si natural fara prea multe dulciuri si du-te la aerobic. Scuze de dublu post de mai sus si de greseala de exprimare.

| Joker3097 a răspuns:

Este mai bine sa mergi la aerobic daca esti fata.Este mult mai bine crede-ma. Poti sa ti si o dieta.Mai jos ti-am dat un link, bafta.
http://www.retete-slabit.net/