| Martzianu a întrebat:

Vreau sa stiu si eu daca este posibil, sa pui extensii la par si sa faci dreduri dupa aceea, sau cum ar fi mai simplu daca am parul mai mic? sa-l las sa creasca? nu exista alta metoda ceva! Multumesc celor care ma ajuta

1 răspuns:
| Bemineever a răspuns:

Da,este posibil,dar nu iti recomand(parerea mea)o sa iti amorteasca capul(deoarece ai extensii)si s-ar putea sa nu mai poti sa dormi cu capul pe perna(am incercat eu, si o noapte n-am mai dormit, decat a 2 a noapte,petru ca am fost la coafor si mi le--a taiat sau dat jos, cum vrei sa-i spui, iar coafeza a zis ca am innebunit daca mi-am facut parul asa dupa ce mi-am pus extensii)Sper sa t fi ajutatwinking!