| All3xutSsSa a întrebat:

Hi:X! Vreau sa aflu si eu daca exista o metoda care dupa epilare sa creasca parul intr-o lunathinking nu in 3 sau 4 saptamani.Stiu cam stupida intrebarea dar vreau sa stiu. dau funditabig grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Florennce a răspuns:

Evitand" greseala "pe care ai facut-o ( poate prin neatentie ),. iti spun ca parul pe picioare dupa ce l-ai epilat creste un pic dupa o saptamana si de tot cam in 2... Poate sa inceapa sa-ti creasca parul si dupa 3-4 zile! Deci, daca vrei sa nu mai creasca asa repede dupa ce epilezi, iarna nu te mai epilezi asa des si sa vezi ca vara o sa-ti creasca f putin si greu! Cel putin eu asa am facut! Si.cu asta gata! Pa Pa! Desi e naspa ca a trecut iarna si trebuie sa astepti iarna viitoare laughing

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La tine 4 săptămâni nu înseamnă o lună de zile?
Dacă nu agreezi epilatul cu ceară care smulge părul din rădăcină și timp de 3-4 săptămâni nu mai ai această grijă poți face apel la epilarea cu lumină pulsativă (terapie cu laser).
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te supara dar o luna are 4 saptamani.big grin