| Crs a întrebat:

Vreau si eu niste exemple de coafuri pentru un par pana la umeri si ondulat.
Am fata rotunda; un breton lung, imi acopera toata fata, pe care de obicei il prind in varful capului ca o buclahee hee, daca intelegeti. Vreau sa mai incerc si altceva. :* (eventual dati-mi si imagini)

6 răspunsuri:
| Crs explică:

@ kanamechidori - nu vreau sa ma tund. vreau doar sa imi aranjez parul si in alte moduri tongue

daniela
| daniela a răspuns:

Http://images.google.com/......tp?/imgres microsoft:en-us:IE-SearchBox%26rlz%3D1I7GFRE_ro%26sa%3DN%26um%3D1

| anad a răspuns:

Sper sa te inspire careva dintre imagini http://www.thehairstyler.com/hairstyles/formal/medium/straight

| kanamechidori a răspuns:

Pai in primul rand daca imi permiti sa te tutuiesc, parerea mea este sa nu iti faci breton. Orice fete ii sta mai bine cu fruntea libera.Acum sa vorbim despre ce ai intrebat.Pai cred ca ti-ar sta bine cu calota sus si in jos filat.Asa si-a facut mama mea si ii statea chiar bine, avand in vedere ca are tot fata rotunda, parul avandu-l negru si drept dar tot aia e.Succes si sper sa-ti placa cum vei iesi daca te tunzi dupa sfatul meu.