| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un raspuns sigur de la cine stie, sau poate exista cineva care lucreaza in magazine precum Pull and Bear, Bershka, Newyorker. Sunt camere de luat vederi in cabinele de proba ale acestora? Daca conteaza, stau in Bucuresti.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Camere nu sunt, dar eu voi fi oriunde te schimbi.

14 răspunsuri:
| IrinaAniri a răspuns:

Eu stiu ca in newyorker sunt niste senzori in cabina care se activeaza cand cineva deschide sau rupe chestie aia de pe haine. normal ca nu sunt camere. chestia asta am citit-o pe un afis din cabina de la newyorker deci este o sursa sigura

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti spun eu sigur ca sunt, cine stie ce perversi sunt in spatele camerelor

| ONElena11 a răspuns:

Da, eu stiu ca sunt. De ce te intereseaza?
Vrei sa furi sau esti pudica cumva?

| anonim_4396 explică (pentru ONElena11):

Hm, sa zic, sa nu zic...ok, m-ai prins, vreau sa fur.

| JustMusic a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti raspund, daca imi furi si mie ceva.
Camere in cabinele de proba nu sunt, sunt camere in magazine care au raza de actiune doar al intrare in cabina.

| anonim_4396 explică (pentru JustMusic):

Eram ironica legat de furat...am eu motivele mele pentru care am pus intrebarea asta.
nici nu mai stiu pe cine sa cred, numai un angajat mi-ar putea da un raspuns exact, dar ma indoiesc ca ar fi unul pe aici.

| JustMusic a răspuns (pentru anonim_4396):

M-am prins ca erai ironica.
Eu nu am auzit de asa ceva, practic iti incalca intimitatea urmarindu-te cand te schimbi, iar asta ar fi impotriva legii.

| Eufourikul a răspuns:

Eu am impresia ca suna a fantezie erotica aici...Iti urez bafta, si nu te preocupa, nimeni nu are dreptul sa iti puna camera in cabinawinking

| anonim_4396 explică (pentru Eufourikul):

Prea tarziu...m-au prins rolling on the floor)

| Eufourikul a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe bune? Hai ca am incercat si eu asta, dar nu s-a prins nimeni..Chiar la Pullwinking

| anonim_4396 explică (pentru Eufourikul):

De aia am si pus intrebarea, a tras perdeaua fara warning, si nu cred ca au voie sa faca asa ceva.
m-au mai si oprit si la iesire, ca a bipuit dracia aia, eu care am vrut sa fug mai repede. am crezut ca ma baga in catuse.
it was heeell I tell ya!

| Eufourikul a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti am scris un mesaj privat..Ai primit?

| SarcasmBoy a răspuns:

Am impresia ca vrei sa furi ceva rolling on the floor, in cabina nu sunt ca nu sta nimeni sa se uite la curul tau cand te schimbi.

| LadyCrazy999 a răspuns:

Sunthappy