| adidAS_1780 a întrebat:

Este posibil ca in cabinele de proba de la Zara, Bershka sau alte magazine din mall sa fie camere de supraveghere? Am citit ca in magazinele Spider Stores sunt.Vi se pare normal asa ceva?

2 răspunsuri:
| AstaMicu a răspuns:

Poi daca ai lenjerie intima pe tine nu cred ca ai avea de ce sa iti faci grijibig grin
Griji ar trebui sa isi faca numai hotzii, ca de aia au si pus camere:nu ca sa te vada pe tine nudbig grin
Funda?

| yonela_3975 a răspuns:

Mie nu mi se pare deloc normal :::
dar si eu am auzit ca sunt. dar zara e un magazin destul de scump si nu mi se pare normal sa faca asa ceva.