| zuzuliana a întrebat:

Vreau un program de modificat poze, sa-ti faca tenul perfect. Unul cat mai profesional, de descarcat de pe net gratis sau daca puteti sa mi-l dati chiar voi sa-mi ziceti. big grin :-P

Răspuns Câştigător
| serban a răspuns:

Dupa cum spunea si marverde, faptul ca programul este profesional nu garanteaza rezultate profesionale :-). Mai e nevoie si de un profesionist care sa-l opereze.
In ceea ce priveste obtinerea programului, "profesional" si "gratis" sunt aproape intotdeauna in contradictie.
Ca sa raspund totusi la intrebare, Adobe Photoshop este standardul in editare foto, dar nu este gratis. Poti insa sa downloadezi o versiune trial de 30 zile de pe situl Adobe
https://www.adobe.com/cfusion/tdrc/index.cfm?product=photoshop&loc=en

In 30 de zile ai tot timpul sa-ti editezi pozele;-)

257 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde pot sa-l descarc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap... t rooooooooooooooog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Picasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau un program de modificat poze...sa-ti faca tenul mai perfect... unul cat mai profesional.de descarcat de pe net gratis...sau daca puteti sa mi-l dati chiar voi sami zice-ti :-P

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photobrush

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoinstrumentwinking e super bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In unele poze din cauza soarelui am iesit la fata mai deschisa si as dori un program cu care sa inchid un pic :-s plsz :* [[ si ar fi perfect daca ar fi mokaaa rolling on the floor) big grin msyk big hug :X :-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoinstument este cel mai bun sa-ti fac tenul mai frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai bun si photo schape

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau un program de modificat poze pentru a mai adauga o persoan AN POZA RESPECTIVA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photho shop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau unul dar nu gasesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau un program de modificat poze cine are sa mi-l dea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu mai nimic despre asa un program

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarcati`va de pe net Corel paint shop proX2
asta este cel mai bun program
sau Photoshoptongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau frumoaso un program de genul acesta.si daca il voi avea. vreau sa fie mai performant.adica sa aiba si un fundal in spatele posei pe care ti. o pui.adica sa. ti alegi tu fundalul dorit! mi.as dory. sincer big grin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoscape e destul de bun happy ti`l pot da eu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi trebuie un program de modificat poze cat mai bun dar nici cum nu gasesc

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau foarte mult programul! dc il are cineva sa mi-l dea, va rrrrrrrrrrrrrrrrrrroooooooooooooooooooooooooooooogggggggg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt nicolta si chiar am un program de modificat poze pentru a schimba tenul daca vrei sa til dau nyco_pisicutza96 treci id si til dau pupkiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vreeau si eu big grin

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau dar caut si eu... daca o sa am o sa-ti dau si tie... ok zuzulina. x. x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu as vrea zuzuliana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zuzulina.de unde esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

FaceFilter Studio v2.0.1120.1
Este mai bun decat altele tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Programul care il stiu eu e PhotoScape intri pe el si o sa vezi. ceau