| zuzuliana a întrebat:

Vreau un program de modificat poze, sa-ti faca tenul perfect. Unul cat mai profesional, de descarcat de pe net gratis sau daca puteti sa mi-l dati chiar voi sa-mi ziceti. big grin :-P

Răspuns Câştigător
| serban a răspuns:

Dupa cum spunea si marverde, faptul ca programul este profesional nu garanteaza rezultate profesionale :-). Mai e nevoie si de un profesionist care sa-l opereze.
In ceea ce priveste obtinerea programului, "profesional" si "gratis" sunt aproape intotdeauna in contradictie.
Ca sa raspund totusi la intrebare, Adobe Photoshop este standardul in editare foto, dar nu este gratis. Poti insa sa downloadezi o versiune trial de 30 zile de pe situl Adobe
https://www.adobe.com/cfusion/tdrc/index.cfm?product=photoshop&loc=en

In 30 de zile ai tot timpul sa-ti editezi pozele;-)

257 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Modifica pe photofunia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 4 programe de modificat poze da pe asta nu il am daca l-ai gasit id meu este dorina_versata daca vrei ma bagi in lista ta de mess si mi-l tr si mie daca vrei pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte ''SATI'' faca tenul perfect ai putea trece pe la un profesor de romana ''SA-TI'' dea niste lectii de gramatica. ''MIL'', ''SAMI''...este mai mult decat jenant. da deh, tenul contrafacut e la fel de important ca lipsa materiei cenusii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista asa ceva fetit-o.Nu ti-a spus nimeni pitic-o.
De fapt ce sa stii ca esti Mica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photo editor e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photo instrument

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi."photo instrument"
te modifica perfect:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna zuzulina...incearca.l pe asta... www.tazz.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da incearca si singura ca eu singur nustiiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce program...gasesteti pe net :-P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photo Editor. e super:XSi este foarte usor de folosithappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zuzuliana programul pe care tu il cauti ii photo instrument
nu cred ca o sa il gasesti decat in varianta trial, asta insemnand ca poti sa incerci programul dar nu poti salva in pc pozele modificate.
Sper sa-ti fi fost de ajutor
eu l-am primit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca photo editor e supe sigur o sa mearga are blush

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa stiuhee hee scrie pe google... download photo editor :X::Xi cel mai fain ati faci tenul impecabil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! intrape progrAme de modificat poze si daiprima iar acolo ai cate vrei! id w:ioanadenisuka

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.tazz.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut acelasi lucru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca vrei descarcati-l pentru ca mie mi se pare un pr ft frumos ...este pr ala photoscape daca vrei sa til descarci ar fi o metoda buna...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoinstrument este foarte bun... eu l-am folosit si mi-a placut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste photo instrument

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca photoinstrument

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti folosi programul PhotoInstrument, este foarte usor de utilizat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pot, xxx.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa fac sa pun alt fundal la poza? big grin

Alte răspunsuri