| LupuMiley02 a întrebat:

Aceasta fata aalexandracyrus2002 nu vrea sa isi stearga contul si contul meu se numeste aalexandracyrus si din cauza ey nu mai pot sa intru.Ma puteti ajuta?
laughing)))))))))))))))))))))))))

4 răspunsuri:
| WhiteMoth a răspuns:

Cum adica nu mai poti intra? Nu te mai poti loga pe TPU din cauza nickname-ului asemanator cu a altui user? Incearca sa folosesti formularul de contact sa explici situatia administratiei, poate e o hiba in scriptul site-ului.

| deN1saRp a răspuns:

Daca ai fii in locul ei nu cred ca l-ai sterge..deci fa-ti alt cont sau lasatil pe asta k vad ca ai unultongue

| Alex_Alexandra_1997 a răspuns:

Lingusesti-o e cel mai simplu lucru date bine pe langa ea.
Bafta, Succes!

| Alex_Alexandra_1997 a răspuns:

Fa-ti alt contt si nu o mai adauga la prieteni iti dau eu tip de nume:

AleXaNdRA-Salveaza-tot

AlExAnDra-BUNy

Alex-BYBY-alexxx

AlexAndra-2013

Raspunsul-lui AlExAndrA

Alex-RASPUNDE-corecT