| TheOne19 a întrebat:

Am 13 ani din judet iasi cum as putea deveni un fotbalist profesionist? daca imi puteti zice ce sa fac pentru ca multi zic ca joc bine! ceva la poli iasi sau nu stiusad asta e VISUL MEU! funda

6 răspunsuri:
| beckham1 a răspuns:

Ceea ce trebuie sa faci este sa te duci la o academie de fotbal din oras si sa incepi antrenamentele... de acolo iti va spune antrenorul daca vei avea o cariera sau nuwinking

| TheOne19 explică:

Da dar nu sunt din iasi ci dintr-un orasel de pe langa el

| TheOne19 explică:

Dubala daca imi zici ceva ai funda! daca nu ma pricep la rostogoliri la facut lumanarea dar sunt bun la fotbal ma primeste?

| TheOne19 explică:

Adica nu ma pricep la prostii de alea care trebuie sa stai in cap si altele dar la joc sunt bun.credeti ca ar merita sa am o cariera de fotbalist sau sa ma fac altceva unde se castiga bine?

| 0Hey0 a răspuns:

Eu cred ca te accepta pe fratele meu nu la pus sa faca lumanarea si nici rostogoliri
nu stiu daca acolo la iasi va pune

| dubala a răspuns:

Te duci la LPSiasi si cauti antrenorul de varsta ta si ai spui ca vrei sa faci fotbal si daca te accepta va trebui sa te muti si cu scoala la liceul sportiv ai priceput?