| TheOne19 a întrebat:

Am 13 ani din judet iasi cum as putea deveni un fotbalist profesionist? daca imi puteti zice ce sa fac pentru ca multi zic ca joc bine! ceva la poli iasi sau nu stiu asta e VISUL MEU! funda

5 răspunsuri:
| Roll a răspuns:

Pai ar trebui sa te duci o data cand se mai fac selectii la Poli. ultima oara s-au facut prin iulie-august. uite aici un link, ai si nr de telefon al antrenorului Danut Munteanu: http://www.sport365.ro/Selec__ie_la_FC_Politehnica_Ia__i-n122811.html

| Roll a răspuns:

Si la Liceul Sportiv este sectie de fotbal. daca te duci acolo si esti cu adevarat bun, ar putea sa te indrume spre Politehnica Iasi. dar ai putea sa incerci si la o preselectie la Poli daca iti doresti asta.

| mady007 a răspuns:

Cred ca trebuie sa afli cand se fac preselectii ...si eu am fost la felhappy.dar pe mine m-au rugat echipa pitesteana femininabig grin

| TheOne19 explică:

Dar ce se face la liceu sportiv

| girlpink44444444 a răspuns:

Sorry
Nu stiu...