| TheOne19 a întrebat:

Am 13 ani din judet iasi cum as putea deveni un fotbalist profesionist? daca imi puteti zice ce sa fac pentru ca multi zic ca joc bine! ceva la poli iasi sau nu stiu asta e VISUL MEU! funda!

3 răspunsuri:
| talentul a răspuns:

SuperSorin ce ai spus tu este cea mai mare prostie pentru ca acum avem legitimatii si daca joci pe fals se depune contestatiehappy sa sti si tuhappy si in plus nu i-ai raspuns baiatului uite ce trebuie sa faci in pri ul rind trebuie sa te duci la probe la ce echipa vrei dupa aia sa te legitimezi si dupa aia sa tragi cit poti de tare la antre asta este reteta succesuluihappy funda?

| TheOne19 explică:

Dar la liceu sportiv ce se face?

| SuperSorin a răspuns:

Eu am 9 ani sunt si eu din iasi in hodora dar acum sunt in Londra eramla scoala si jucam cu steaua si eram seful echipei si la jumatea meciului erau 2 mai mari afara care ii cunosteam si i-am chemat si pe ei in echipa mea si a venit unul la dinamo si eu am castigat mecciul cand mai joci footbal cheama si tu colegi mai mari!