| Crrristian15crcr a întrebat:

Am 15 ani si sunt din Buzau si vreau sa ma angajez pe timp de vara (poate si liceu). Am vrut sa intreb unde pot cauta avand in vedere ca peste tot pe internet gasesc joburi unde trebuie sa fiu major cu experienta.

2 răspunsuri:
| Sistemulxxl a răspuns:

La sat. Se cauta zilieri. Sapi, uzi, faci curat la animale, etc

| Crrristian15crcr explică:

Din ce am vazut, nici la locurile de fast-food nu angajeaza copii cu varsta de 15 ani, minim fiind 16 pentru locurile respective. Totusi multumesc de cateva din aceste sugestii happy