| Lyiia a întrebat:

Ce joburi pe timp de vara pot gasi, avand in vedere ca am 15 ani? Daca se poate, fara reprezentant Avon sau Oriflame. Apropo, sunt din Galati. Multumesc pt orice raspuns!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Legal nu poti gasi nimic pana la 16 ani.

| SpookyKid a răspuns:

Nu prea te poti angaja ca barman sau ceva de genu numai de la 16 ani.Singurul lucru ce il poti face e sa imparti pliante de exemplu kaufland(dar acolo platesc prost...cauta diego e cel mai ok...(si eu am impartit si am primit foarte mult