| ellanarcisa a întrebat:

Am nevoie de un raspuns rapid! trebuie sa ma gandesc pe ce profil sa inru la liceu. mi-ar place stiintele naturi deoarece imi place biologia dar si engleza. stiti cumva daca in craiova exista vreun liceu cu stiintele naturii bilingv sau intensiv engleza? apropo care este diferenta dintre bilingv si intensiv? sau ar fi o solutie mai buna mate-info bilingv/intensi engleza/germana?

2 răspunsuri:
| crissa20 a răspuns:

Nu stiu cum ai trecut tu evaluarea nationala cand nici macar nu stii sa scrii corect din punct de vedere gramaticallaughing invata sa scrii si apoi gandeste-te la ce liceu sa mergi ca o sa te faci de ras p'acololaughing

| ellanarcisa explică (pentru crissa20):

Ha ha ha. foarte amuzant. straight face lol. F*** you!