| Badrajan_Nicu_1991 a întrebat:

Am o intrebare asa mai specifica,deci doresc foarte mult sa-mi continui studiile la colegiu de medicina asadar vreau sa-i intreb pe cei ce au admis in an sau poate mai inainte, ce cerinte au profesori cum e materialul si ultima stiu ca are loc concurs dar totusi, aproximativ media mea anuala va fi de 9, 70 iar la examene am putine dubii posibil sa am 8, cum credeti am sansa sa intru va rog ajutati-ma astept raspunsul celor ce pot sa mi-l dea, adica cei care invata la colegiu respectiv

4 răspunsuri:
| Ramina a răspuns:

Te referi la facultatea de medicina sau abia termini clasa a-8-a?

| Badrajan_Nicu_1991 explică (pentru Ramina):

Clasa a-9-a o termin, sunt din Moldova, astept raspunsul si parerile tale

| Ramina a răspuns (pentru Badrajan_Nicu_1991):

Si la ce te referi pana la urma? Facultate?

| Badrajan_Nicu_1991 explică (pentru Ramina):

Colegiu