| alexeialexe01 a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu inscrierea la admiterea anticipata din cadrul universitatii Poli Buc. Eu dau la automatica si calculatoare unde se da examen, de ce trebuie si foaie matricola cu notele din liceu? Admiterea nu e doar pe baza examenului? Sau se iau in considerare si notele din liceu? Care este metodologia? Ca pe site am gasit ca se ia examenul in considerare. Multumesc frumos!

1 răspuns:
| Furnicuta000 a răspuns:

Se iau in considerare in cazul in care sunteti mai multi cu aceeasi nota la examen. Si chiar daca nu se lua deloc in considerare, orice dosar de inscriere la orice facultate trebuie sa cuprinda diploma de bac si foaia matricola pentru ca sunt documente oficiale