| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa stiu daca cineva dintre voi este student la Medicina si care ESTE programul vostru zilnic, de la periajul pe dinti pana la somn, asta daca vreti sa spuneti in detaliu ce facetihappy mi se pare o intrebare interesanta, sper ca aici pe TPU se afla si un student pierdutbig grin De asemenea, care sunt/au fost greutatile pe care le intampinati?
O seara cat mai placuta sa aveti!

3 răspunsuri:
| Anonymous00 a răspuns:

Eu ma spal pe dinti de dimineata si dupa fiecare masa si dupa seara. Funda?

| anonim_4396 explică (pentru Anonymous00):

Da, iti dau funda

| Anonymous00 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai cand imi dai laughing)