| alina4 a întrebat:

As dori sa urmez facultatea de contabilitate si informatica de gestiune si as dori sa stiu ce materi se fac, daca sunt grele. Precizez ca am temninat profilul mate-info, iar cu matematica ma descurc insa cu informatica nu prea.

1 răspuns:
| Baton a răspuns:

Presupun ca se face mai ulta matematica si informatica iar in plus de alea se mai pun eventual si altele. eventual o pshiologie sau ceva in genu.materii pentru care sa megi la scoala zi de zi happy