| Miha a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cateva licee pentru profilul mate-info(sunt din Bucuresti), licee bune.Sau exista licee pentru contabilitate, care ar fi acelea, si ce se practica(materi)? Thanks:*

Răspuns Câştigător
| D A R i U t S s A a răspuns:

Contabilitate faci la profilul economic
Cel mai bun liceu cu profil economic este "Colegiul Economic Virgil Madgearu" al doilea este "Colegiul Economic A. D Xenopol" mai este si Scoala Superioara Comerciala Nicolae Kretzulescu si Hermes. toate aceste licee au profil economic unde poti face contabilitate.Cam atat stiu

Si pentru profilul mate-info. Cel mai bun liceu esti "Sfantul Sava" are cea mai mare medie de admitere din Bucuresti, mai este "Alexandru Ioan Cuza" Foarte bun pentru mate info.big grin

Numai bine, Daria!