| Anonimus696969 a întrebat:

As vrea sa devin programator pentru armata. Ce ar trebui sa fac? Am 16 ani, stiu ceva programare in php. Sau nu neaparat programator, ma pasioneaza armata, ceva care sa lucrez cu calculatoarele lor ( nu tehnician, sa repar calculatoarele ). Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| slenderica a răspuns:

Miroase a spion rus.

| AtomiX a răspuns:

Asteapta pana iei bacul (ia'l cu cel putin 7) si du-te la Facultate la SRI..si acolo e un fel de politie combinata cu armata..cand iesi de acolo esti peste ambele in grad.