| tilll a întrebat:

Am 14 ani si sunt din Iasi.Ce loc de munca part-time pot avea?(pe perioada vacantei)Funda.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La varsta ta legal nimic, doar pe la cunostinte poate

| MihaiGe a răspuns:

Pai... ai putea sa ti ajuti familia, ceva ospatorita sa servesti!

| stroedaniel13 a răspuns:

Poti avea un loc de munca part time pe internet. Exista foarte multe lucruri la care poti aplica: poti face banii scriind articole, bani din youtube, bani cu sondaje online... depinde de tine ce alegi.

Uite aici lista: http://www.munca-la-domiciliu.com/

| Si_Atat_Sel_1996 a răspuns:

Cred ca glumesti?
Traiesteti Viata! ai timp de munca pe la 17-18 ani!

| Catalin_Paul_1999 a răspuns:

Ai putea face curatenie la un ServiceAuto, strangi sculele, maturi. Sper ca ti-am fost de ajutor.