| petrisor07 a întrebat:

Buna,am o problema! Sunt in clasa a-12-a si mai e putin si incepe bacalaureatul! la romana ma descurc destul de bine,la matematica am profesor si pot spune ca ma descurc destul de bine,insa la biologie (mai aveam de ales fizica sau chimie) sunt praf sad am o carte din care mai citesc, dar pur si simplu nu retin nimic sad sunt mult prea multe! mentionez ca este vorba despre biologia cls a-9-a si a-10-a! va rog sa-mi dati sfaturi ce as putea face sa invat,metode, ori ce! Va multumesc

Răspuns Câştigător
| andrei1237 a răspuns:

Pai citeste cu multa atentie si citeste de mai multe ori.Pacat daca nu iei bacu la biologie cu note mari la romana si matematica.

| petrisor07 explică (pentru andrei1237):

Am terminatu bacalaureatul cu bine! pana la urma am ales sa iau ore in particular de biologie si am luat la bacalaureat 8, 80 la matemarica 8, 35 si la romana 5, 85 sad dar e ok! acum ma inscriu la facultate! merci pentru sfat! sa stii ca am citit de atatea ori biologia pana mi-a iesit pe urechi laughing

| andrei1237 a răspuns (pentru petrisor07):

Felicitari!

| petrisor07 explică (pentru andrei1237):

Multumescwinking