| madalinna a întrebat:

As dori sa stiu daca la facultate la arhitectura se intra pe baza de dosar, desi stiu ca se da un examen. As dori detalii si despre examen, de la cei care au datbig grin...si...cum e la arhitectura?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se intra cu admitere. dai desen liber si desen tehnic.ai nevoie de ore cu cel putin un an inainte, asta daca nu esti la un liceu de arte.(http://www.utcluj.ro/facultatea_de_arhitectura_si_urbanism/index.php ). sper sa te ajute un pic :)

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat