| IRuxandraaaa a întrebat:

Buna!
Ce parere aveti de facultatea de marketing?
Stiti vreo facultate buna in Bucuresti?
Am intrat pe site-ul ASE-ului si al Universitatii Bucuresti si am vazut ca in mare parte orarul este la fel.
Nu prea am fost buna niciodata la matematica, am urmat un profil uman, credeti ca m-as descurca la aceasta ramura?
Exista alte facultati in afara de "Facultatea de Marketing", care sa iti dea posibilitatea sa lucrezi, de exemplu ca director de marketing, sau joburi asemanatoare?
Daca sunteti/ati fost inscrisi la aceste facultati, astept parerile voastre, eventual daca aveti mai multe detalii sunt bine venite!
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Kindly a răspuns:

Si eu sunt in aceiasi situatie ca tine. Sunt la F.S.E in Oradea anul I si deja am 4 restante. In liceu am fost la stiinte sociale.E foarte greu. Este o facultate nu pentru oricine.
Matematica aplicata si microeconomia sunt cele mai groaznice!
Te sfatuiesc sa nu!

| IRuxandraaaa explică (pentru Kindly):

Buna! Multumesc pentru raspuns! Ai putea sa-mi spui cum este cu matematica? Ce se cere.
Sau daca ai idee de alte facultati din care poti iesi pe un job asemanator, sau chiar asta? Sau joburi asemanatoare? Multumesc inca odata!