| clau321 a întrebat:

Buna ce stiti despre sait-ul www. viespar.ro este serios sau este o minciuna pina acum nu am primit nimic

11 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Neah,ai grija, chestiile astea sunt doar minciuni.Iti dai seama cati ar sta degeaba, la pc, castigand bani, daca ar fi fost ceva serios.Nu exista nimic gratis, trebuie sa muncesti.

| OoRzVoO a răspuns:

Totul e o minciuna am auzit multe plangeri catre acel site! Ai grija! Numai Bine!

| clau321 explică (pentru OoRzVoO):

Mersi mult de raspuns

| marian8709 a răspuns (pentru OoRzVoO):

Cum zici tu,, Totul e o minciuna am auzit multe plangeri catre acel site! '', dar ai incercat macar?

Ca si idee eu am cont de la inceputul anului si am retras 215$.
Ideea este foarte simpla rezolvi taskuri.(taskuri creeate de compani care platesc pentru ele, nu vad de ce nu ar face plata )
ps: clau321 poti incerca!

| OoRzVoO a răspuns:

Fundita? puppy dog eyes Numai Bine in continuare!

| alitzzy a răspuns:

Nu, e ok. Îi gasesti si pe facebook, nu se plânge nimeni de ei. Faci mai repede bani decât pe alte PTC-uri. Va puteti înregistra aici: http://bit.ly/UgNMEV

| Shogun_Bufu_1991 a răspuns:

Merge 100 %

http://www.viespar.ro/? reff=090d9f0c55a6d0f049aa0ba8b8031774