| eu.;] a întrebat:

cum sunt inca o adolescenta si nu pot sa imi gasesc o slujba, m-am gandit cum as putea face bani.inainte faceam cercei din fimo, dar as vrea sa incerc si alta varianta[asta daca am]...
Cum sa fac bani, la asta ma referbig grin
>mersibig grin<

3 răspunsuri:
| nico1988 a răspuns:

Buna! Intra pe nicol_oriflam@yahoo.com
Ofer mai multe tipur de joburi pentru tineri. Da add.nu te costa nimic.Succes!

| FashionDiva a răspuns:

Imparte pliante, citeam de un astfel de job pe net si salariul era de 800 ron pe luna, 5 zile pe saptamana cu 4 ore pe zi. Succes!

| Ciufulitu a răspuns:

Angajeazate la posta publicitara.sau la un local(speli vase, faci curat.asta e mai naspa).