| Adic45 a întrebat:

Daca cineva de pe acest site este la colegiul militar liceal dimitrie cantemir breaza sa-mi lase si mie va rog id-ul de mess sa mai vorbim ca vreau si eu sa intru! Va rog din suflet!

Răspuns Câştigător
| SamSon a răspuns:

Eu am vrut sa dau la breaza si am foarte multe informatii. daca vrei sa vorbim, uite id meu: yo_stefy_yo@yahoo.com
Bafta.

| Adic45 explică (pentru SamSon):

Acum am introdus id-ul tau in adresa mea de mess! mersi mult! da-mi accept sa vb acolo!happy

2 răspunsuri:
| SkkZ a răspuns:

Ti-l dau si pe al meu, am si eu de asemenea foarte multe informatii..al meu este mitzaskky@yahoo.com