| razvan491 a întrebat:

Eu vreau sa ma inscriu la doua facultati insa ambele imi cer adeverinta medicala de la liceu si eu am doar una. Ce ar trebui sa fac? Ofer funda celui care ma ajuta.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Faci o copie legalizata la notar si o depui la a doua facultate.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Faci o copie xerox după Adeverinţa medicală!
Atenţie : este posibil ca una/ambele facultăţi să solicite copii legalizate după actele respective ( deci, în cazul tău, să fie necesară o copie a Adeverinţei legalizată la notar ).

Toate cele bune!