| Ajja a întrebat:

Buna! In legatura cu facultatea de medicina dentara, puteti sa ma ajutati cu ceva? Eu vreau sa ma mut din oras si sa dau admiterea la umfcd. Daca vad ca pe site apare doar facultate de medicina, inseamna ca are si sectia de medicina denatara automat? Sau trebuie sa fie o facultate care efectiv se numeste facultate de medicina dentara? In Brasov e facultate de medicina dentara? Stiu ca e doar Transilvania cu medicina dar nu stiu daca e si dentara

1 răspuns:
| Laura6532 a răspuns:

Cum sa nu aiba facultate de medicina dentara? nu te-ai uitat tu bine
Ai aici toate facultatile din cadrul universitatii
https://umfcd.ro