| BorascuAlina a întrebat:

Bună! Mă pot transfera de la medicina civilă la medicina militară? Sunt în anul 4.
Mulțumesc!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dacă tot esti anul 4, nu inteleg de ce nu intrebi acolo la facultate?
Căti dintre noi crezi că am trecut prin asta si putem sti?
Chiar nu inteleg, nu esti primul/a care cere niste informatii de undeva unde sunt slabe sansele să afle.
In loc sa se informeze direct de la sursă.
O fi vreo boală?

| BorascuAlina explică (pentru darrio2007):

Eu cred ca de-asta e facut acest site, sa punem întrebări.
Dacă nu ai un răspuns sau un sfat ce m ar putea ajuta poti sa treci liniștit peste întrebare fără sa răspunzi!
Zi faină!

| darrio2007 a răspuns (pentru BorascuAlina):

Acest site este facut pentru a cere ajutor in anumite domenii. dar nu ce vrei tu.
E greu sa intelegi că pentru a afla ceva important pentru tine, trebuie sa mergi direct la sursă?
Aici ai sanse putine sa afli un raspuns concret.
O seară si mai faină!

| sierra1 a răspuns:

Nu se poate (poate dacă tac-tu ar fi ministrul apărării)

| Mihai0101 a răspuns:

Eu stiu ca se poate trebuie intrebat pe cineva din cadrul armatei care este in domeniu.

| Lidia09 a răspuns:

Am înțeles și eu că se poate