| Diana_Dia_2000 a întrebat:

Merita sa urmezi Facultatea de Medicina?

Răspuns Câştigător
| ALittleDeath a răspuns:

Daca esti o persoana capabila si cu potential merita sa urmezi si facultatea de constructii.
Acum depinde de tine cat esti dispusa sa inveti, caci usor nu e

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu. Din punctul meu de vedere sunt mai multe facultăți care merită mai mult.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Daca iti place medicina, merita.

| Darius392 a răspuns:

Este o facultate unde intrii foarte greu, trebuie să înveți atât pentru admitere, cât și în sesiune la examene, dar cu siguranță se merită atâta timp cât chiar aceasta este pasiunea ta.

| Silviu276 a răspuns:

Nici nu trebuie sa intrebi oamenii. Sigur ca merita. Dar totul depinde de tine. Succes!

| IulianRomica a răspuns:

Daca iti place, merita!

| Vlad9512 a răspuns:

Depinde din ce mod vezi tu asta... daca o faci pentru bani nu merita, dar daca o faci din pasiune e ok(invatat pe rupte)...recomand ingineria, e meserie de viitor si foarte cautata.