| littlebluebutterfly a întrebat:

Merita sa dau la facultatea de medicina?

8 răspunsuri:
| Millanteria a răspuns:

Buna.
Sigur ca da! Iti dau un exemplu: verisoara mea a dat la medicina(a avut muuuuult de invatat, dar asta era) si apoi a plecat din tara(in Italia). Acum este acolo, si castiga chiar foarte bine, si este foarte multumita de alegerea facuta(facultatea de medicina).
Numai biiiine si spor la invatat!

| AnnaMariaaa a răspuns:

Daca asta este ce iti doresti si te descurci,daca le ai cu chimia si biologia si iti place ce faci, normal ca e bine sa te duci, dar trebuie sa fii sigura si sa stapanesti bine totul. oricum bafta!

| ICanSeeAll a răspuns:

Cred ca da. Eu poate dau.

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| ZuzaTA a răspuns:

Heylove struck Facultatea de medicina si drept sunt cele mai grelewinking daca te bazezi pe tine poti sa facihappy Mama face facultatea (+servici cu ture de noapte...e asistenta la ginecologie) si are o groaza de invatathappy Oricum succes in continuarebig grin

Fundita?batting eyelashesbatting eyelashes

| littlebluebutterfly explică:

Mersi mult :* ma ajuta raspunsul tau. Acum chiar stiu ce trebuie sa fac!

| EllaLemonade a răspuns:

Este o intrebare usoara.verisoara mea a dat la facultatea de medicina si poate i s-a parut greu la inceput dar apoi sa obisnuit.acum dupa ce termina facultatea va avea un servici bine mersi in Romania sau poate chiar in alta tara.deci da merita

| ady46 a răspuns:

Da ar merit a ca sa stii chiar mama mea a dat la facultatea de medicuna si acum castiga 3100 de lei ba chiar toata lume a o respecta de fapt daca nu ar fi ea nu ar ma fii un penintenciar pe lume

| xXxALEXxXx_9820 a răspuns:

Da dar nu cred ca ai mult de castigat