| liviugeorgescu123 a întrebat:

Stie cineva care sunt materiile care se fac in cadrul Academiei Nationale de informatii la ambele specializari si Academia de Politie?
Stiu care sunt materiile pentru admitere dar nu le stiu pe cele care sunt urmate daca esti admis.
nu sunt bun la matematica si de aceea intreb...in schimb la romana, istorie, engleza si psihologie stau foarte bine...
Ma gandesc ca daca nu se cere matematica la admitere, nu se face nici in cadrul academiei...voi ce credeti?

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Nita_Naomi_1996 a răspuns:

Pai daca te faci politist iti trebuie putina mate si romana daca te faci avocat iti trebuie romana si engleza daca te faci medic iti trebuie romana si biologie asa ca mai bine te faci avocat noroc!