| taeeeex a întrebat:

Stiti cumva niste locuri de munca in NY sau altundeva in strainatate?

Scuzati categoria.(daca nu-i buna)

3 răspunsuri:
| n1445 a răspuns:

Poti gasi o gramada pe internet, doar sa fie reale.

| CuriousStuff a răspuns:

Locuri de munca sunt cu milioanele... Alege-ti si tu un domeniu. nu poti sa cauti orice loc de munca, majoritatea au anumite cereri pe care mai mult ca sigur nu le indeplinesti.

| pufulescu a răspuns:

In ce domeniu, ce experienta ai in acele domenii, ce limbi straine stii?
Cunoasterea limbii este la fel de importanta ca experienta atunci cand vrei sa lucrezi in afara tarii.