| Geani645 a întrebat:

Știți firme de recrutare pentru locuri de muncă în străinătate pentru necalificați?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, toată munca la cules de fructe și legume se face cu necalificați.

| StrongHeart a răspuns:

De ce nu incerci sa faci o postliceala sau un curs de calificare? Firmele alea cauta oameni sa munceasca pe bani putini in draci in conditii proaste.Nu zic toate, dar intreaba si tu pe cineva care a plecat asa daca le-a fost bine sau nu.

| 54kuv a răspuns:

Daca ai niste banuti mai bine pleaca tu la un depozit ceva. daca stii limba cat de cat e si mai bine. agentiile spun ca nu iau comision si cele mai multe nu-ti iau. agentiile romanesti ofera de obicei salar mai mic. incearca cu agentii din tara in care vrei sa pleci