| sebifam a întrebat:

Buna TPU.As vrea sa ma contacteze si pe mine cineva din afara respectiv(Germania,Anglia,Danemarca) care face/a facut facultatea acolo,m-ar interesa in special costurile,si de altfel as vrea sa stiu ce parere aveti despre Logistica,este o meserie de viitor? ai vreo sansa de angajare dupa facultate? dar de inginer petrol si gaze? Multumesc,

1 răspuns:
| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

Tot ce poti sa-ti doresti este sa nu afle lumea ca esti roman.In rest totul o sa mearga bine si ok.Te poti angaja in timpul facultatii pe timp de noapte si/sau ziua, costurile sunt suficient de aspre dar nu conteaza.O sa te descurci.