| anonim_4396 a întrebat:

sunt pe clasa a VIII-a si as vrea sa fac facultatea de STiinte Economice dar nu stiu la ce profil sa merg la liceu...la mate-info, filologie sau stiinte sociale? primul raspuns primeste funda

3 răspunsuri:
| Shawty a răspuns:

Stiinte sociale - este un nivel de materie mediu faci mai toate materiile.

| Piticuuu a răspuns:

Poi,eu cred ca ar trebui sa dai la mate-info... daca nu iti place matematica da la intensiv engleza pentru ca eu stiu ca de la mate -info poti pleca oriunde chiar si la medicina, eu acolo o sa dau pentru ca nu sunt sigura ce facultate sa aleghee hee

| crisbella a răspuns:

Mate info