| cata_2198 a întrebat:

vreau sa termin facultatea de psihologie. ce parere aveti? la ce materii trebuie sa fiu buna?
va rog spunetiva parerea!

3 răspunsuri:
| cristinuka_8768 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai multa rabdare ca poti sa devii psiholog, in cel de-al doilea rand trebuie sa comunici foarte foarte bine
ce parere am despre meserie? e foarte ok si foarte cautata si bine platita in strainatate ( dar trebuie sa ai macar cele 2 calitati de sus ca sa poti reusii sa iesi un pshiholog de succes)
bafta!

| BiddySustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Vrei s-o termini, sau s-o incepi? Anyway, nu stiu cine te primeste la facultate cu,, spunetiva,,!