| teiube a întrebat:

Buna ziua am nevoie de un sfat sunt studenta la ucdc specializarea administrație publica si as vrea sa ma mult la specializare drept in cadrul aceias facultati dar mi s-a zis ca nu se poate ca nu însumeaz 30 de credite pe românești facultatea nu vrea ca tine de facultate si mi-au zis va daca vreau sa ma mut la drept trebuie sa o i-au de la cap cu anul 1 iar eu nu vreau sa reiau anul 1 ca doar nu sunt Repetenta am
Luat examenele cu note mare am venit la toate cursurile si seminariile iar întrebarea mea este ce sa fac sa ramân la ucdc la administrație publica sa continui sau sa ma mut la alta facultate si sa ma înscriu la drept

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Si ce importanta are parerea noastra?
Important este ce vrei si ce decizi tu.
P.S. Ma asteptam la o exprimare de studenta dar ai facut o gramada de greseli de limba si gramatica.

| teiube explică (pentru Ioandelasal):

Asta e problema ca nu stiu ce sa decid

| Ioandelasal a răspuns (pentru teiube):

Socoteste care studii sunt mai folositoare, respectiv ce cariera poti avea cu cele de administratie publica sau cu cele de drept.