| Anonimulus2310 a întrebat:

Buna, sunt profil mate info și ar fi cazul sa ma decid pe ce sa merg mai departe. Ma descurc bine la matematica, foarte bine la fizica însă informatica nu-mi place deloc, vreo idee?

3 răspunsuri:
| Anuket a răspuns:

Ești fată sau băiat?

| Anuket a răspuns (pentru Anuket):

Nu contează, poți face automatică, fizică, însă cred că nu scapi complet de informatică.

| Anonima6789777 a răspuns:

Îți dau eu o idee. Mi am dorit de mic copil sa devin o femeie pilot, însă matematica e cel mai mare dușman al meu. La academia de forte aeriene admiterea e 90% din matematica. Poți opta și pentru Academia navala unde tot ai mate. Sau poți merge spre inginerie.