| bleakk a întrebat:

Care ar fi diferentele intre Politehnica si A.S.E.,vreau detalii,care ar fi mai buna de viitor, care e mai buna?

5 răspunsuri:
| jamal000 a răspuns:

Sunt diferente foarte mari sun universitati care formeaza economii distincte. Personal am terminat ASE si masterul tot in cadrul ASE. Imi pare rau ca nu am studiat medicina, o meserie din care ies cu siguranta bani buni atat in tara cat si in afara.

| bleakk explică (pentru jamal000):

Si acuma cu ce te ocupi?

| jamal000 a răspuns:

Lucrez in turism! Lucrarea de disertatie am avut-o facuta pe turism, respectiv preferintele bucurestenilor cu privire la destinatiile europene externe- cercetare de piata!

| bleakk explică (pentru jamal000):

Are treaba cu ce ai facut in facultate?

| jamal000 a răspuns (pentru bleakk):

Nu in totalitate!