| gongin a întrebat:

Salut, as vrea sa va pun o intrebare.Care credeti voi ca este cea mai frumoasa meserie din urmatoarele(frumoasa nu banoasa), astept pareriile voastre: Medicina sau Informatica(Programarea)?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Informatica: daca gresesti nu omori un om si daca ajungi un bun informatician castigi bani frumosi, legal. Medicii au salarii mici si ce castiga sunt ciubucuri, uneori modice.

| mona a răspuns:

Eu cred ca medicina e cea mai frumoasa meserie

| Anon352 a răspuns:

Mie mi-ar placea mai mult medicina, depinde de tine big grin

| MadMoan a răspuns:

Normal ca programarea...aici nu omori un om laughing si e mai tare ca lucrezi la PC big grin Eu asta vrea sa ajung si chiar imi place big grin

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt doua lucruri total diferite. medicina e urata din punctu meu de vedere- sange, morti, oameni bolnavi