| alinuta235 a întrebat:

Care este din punctul vostu de vedere cea mai buna facultate din toate perspectivele. Argumentati dau funda :X big grin

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Drumuri si poduri. Toata ziua se fac si se repara si nu sunt gata niciodata, deci vei avea mereu de munca.

| DjCristian a răspuns:

In ce sens buna, la orice facultate trebuie sa inveti. Dupa mine dreptul e cea mai buna poti sa te faci avocat sau notar si faci o caruta de bani.

| alinuta235 explică (pentru DjCristian):

Pai si eu tot drept vroiam dar sa fim seriosi in Romania multi au dreptu si nu muncesc in domeniu :-J ii vezi chelneri sau mai stiu eu ce

| DjCristian a răspuns (pentru alinuta235):

Depinde nu toti sunt chelneri sau alte meserii tongue