| Raull7 a întrebat:

Ce vreti sa deveniti in viata? Argumentati-va punctul de vedere.

Răspuns Câştigător
| bogdan1004 a răspuns:

Mai ce sa spun, voi face Facultatea De Medicina si mai voi duce sa lucrez la S.M.U.R.D ca si medic.De ce, nu prea m-am gandit:
1.Imi place sa ajut oamenii
2.Imi place sa lucrez cu truse de prim ajutor
3.As acorda oricui primul ajutor daca ar fi necesar

3 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Vreau sa fiu un reporter de succes..asta ma reprezinta...nu sunt o persoana timid ci din contra...desi mai am o pasiune si anume ..fotografia poate candva o sa pot participa si eu o propria fotografie la o expozitie big grin

| SmokeyEye a răspuns:

Vreau sa devin cineva a carui nume sa mai fie mult timp pe buzele celor care vor trai dupa mine.

| IFever a răspuns:

Ok,in prim plan nu o sa incep cu bani sex si droguri cum ar incepe unii. Vreau, in prim plan sa fiu sanatos.Ok si ceva bani logic.Eu studiez de ceva vreme chitara si vreau sa am turnee in toata lumea cu trupa.Nu stiu, muzica e viata mea. Face parte din mine, prin muzica ma exprim.