| AndreeaUrsu101 a întrebat:

Ce părere aveți de un liceu cu profil mate-info care a avut ultima medie admitere 6, 75? E bun liceul? Se învață și acolo bine față de celelate licee care ai media de admitere 8 sau 9?

1 răspuns:
| 1231242 a răspuns:

Buna!

Ei bine, dupa parerea mea umila si logica, ar trebui sa se invete mai bine la un liceu cu media de admitere mai mare, dar totul depinde de tine, nu conteaza profesorii ci tu sau la un liceu cu media mai mare s-o turna cu palnia in cap..cine poate sti?!