| Adrianaman3 a întrebat:

Ce pareri aveti de Academia militara Ferdinand I din Bucuresti?

3 răspunsuri:
| armygirl a răspuns:

Dacă ești ok cu fizica și crezi că ți-ar plăcea, e ok. E mai strict puțin acolo, în ceea ce privește și examenele. Dar există și varianta academiei forțelor terestre. Dacă vrei detalii, te pot ajuta.

| Adrianaman3 explică (pentru armygirl):

Da, te rog!

| armygirl a răspuns (pentru Adrianaman3):

În legătură cu Academia Forțelor Terestre, există un examen mai ușor pe mate-fizică și șansă mult mai mare sa intri — Tot pe inginerie, ca la ATM. Anul ăsta sunt 50 de locuri din câte îmi amintesc ceea ce e mai mult decât ok. Lumea nu se înghesuie acolo.