| ABAndreea a întrebat:

Cu o diploma de licență în asistența medicală generală se poate profesa drept profesor dar, în educație fizică si sport (gimnaziu)?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Eventual ca necalificat, dacă prinzi și tu un post. Dar ăștia de profil sport, sunt ca muștele, nu te poți... apăra (era să zic altceva) de ei

| gdsjdpUAS a răspuns:

Nu! Este nevoie de facultatea de ed. Fizica și sport in domeniu! Poți la necalificați dar nu știu dacă e neaparat ce îți dorești!